سایت تاما صفحه اول سایت تماس با ما ورود اعضاء پست الکترونیک
اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی
گروه آموزشی معماری و عمران
منوی اصلی
سی و سومین دوره مسابقات ورزشی دانش اموزان پسر سراسر کشور - اراک- تابستان 95
راههای ارتباط با گروه معماری وعمران

به اطلاع همکاران عزیز و ارجمند می رسانیم که گروه اموزشی ساختمان، نقشه برداری و نقشه کشی معماری استان پذیرای نقطه نظرات ارزشمند و انتقادات سازنده ویشنهادات شما همکاران و هنرآموزان ارجمند خواهد بود.راههای ارتباط با ما:

ازطریق ایمیل ها به ادرس:

email:memari.markazi@chmail.ir

email:markazi.omran@chmail.ir

ازطریق وبلاگ به ادرس:

http://www.blogsky.com/memari-omran-markazi

و همچنین روزهای سه شنبه در پژوهشگاه معلم واقع در خیابان عمار یاسر در ساعت اداری در خدمت همکاران محترم خواهیم بود.همکاران محترم لطفا آثار و مجموعه مقالات خود را جهت درج در نشریه الکترونیکی نیارش به گروه های آموزشی تحویل دهند.
ادامه خبر ...

ژاک فراسکو (jacque fresco) یکی از نوابغ دنیای علم و فناوری، معماری، فلسفه، و نظریات مفهومی آینده نگر می باشد که سال 1916 در منطقه بروکلین آمریکا به دنیا آمده است. برای فردی به سن و سال فراسکو بازنشستگی و استراحت بیشتر صدق می کند. شاید برای معماران جوان عجیب باشد که وی در سن 101 سالگی هنوز هم سرگرم طراحی شهرهای پایدارر و ابرشهرهای پیشرفته است. وی با سخنرانی‌ها و مقالات بسیاری ایده‌های خود را طرح و از آنها دفاع می‌کند. این ایده‌ها بازه‌ای از شهرهای پایدار، کارایی انرژی، مدیریت منابع طبیعی، فناوری سایبری‌شده و نقش علم در جامعه را شامل می‌شوند.

ادامه خبر ...

زمانیکه ArchDaily مقاله "زندگی در خانه CASA Brutale بر لبه صخره توسط شرکت معماری OPA "را در ماه July سال گذشته منتشر کرد، انتظار می رفت که مطلب محبوبی در سایت باشد اما مورد توجه تعداد کمی از خوانندگان قرار گرفت و انتظار نمی رفت موقعيتی در بين 10 مقالات برتر سايت در سال 2015 پیدا کند، اتفاقی که بعد از آن افتاد و باعث حیرت شد، در پایان هفته این پروژه توسط حیطه ای از رسانه های خبری غیر معماری اعم از Yahoo,CNBC ,CNET،Slate منتشر شد و به طور معمول با یک تیتر اغراق آمیز " خانه ای وحشت آور و به معنای واقعی کلمه زیبا که در دل صخره ساخته شده" همراه بود؛

ادامه خبر ...

ضمن عرض تبريك به مناسبت آغاز سال 1396 و تشكر و قدردانی از زحمات همه همكاران حوزه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در خصوص برگزاری مرحله استانی چهاردهمين دوره مسابقات علمی عملی هنرستان‌های فنی و حرفه ای، به اطلاع ميیرساند، 

ادامه خبر ...

سال نو و بهار طبیعت را خدمت همه همکاران و هنرجویان عزیز تبریک و تهنیت عرض می نماییم. انشالله در سایه توجهات امام عصر ارواحنا فداه مستدام و منصور باشید. 

ادامه خبر ...

ضمن عرض تقدیر و تشکر به همه هنرجویان گرانقدر و عزیز شرکت کننده در مسابقات علمی و عملی و تشکر از همکاران ارجمند هنرآموزی که برای ارتقای سطح علمی هنرجویان مسابقات تلاش کرده اند، به نفرات برتر راه یافته به مرحله کشوری تبریک ویژه عرض می نماییم. امید است که این عزیزان بتوانند در مرحله کشوری نیز حائز رتبه گردند. 

ادامه خبر ...

همکاران محترمی که علاقمند به ارسال مقاله و مطلب برای نشریه الکترونیکی نیارش دبیرخانه راهبری عمران کشور می باشند، می توانند آثار و مقالات خویش را به سرگروه های آموزشی استان ارسال نمایند.

ادامه خبر ...
یک نکته از هزاران

حضرت علي (ع): خودپسندي آفت شرف است.

مناسبت ها

Image result for ‫تبریک سال نو‬‎

لینک های مفید